Vitesse Arnhem

Vitesse Arnhem

Slovenskí hráči

Eredivisie

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 9 7 1 1 32:2 30 22
2. PSV Eindhoven PSV Eindhoven 9 7 0 2 22:12 10 21
3. FC Utrecht FC Utrecht 9 5 2 2 19:10 9 17
4. Willem II Tilburg Willem II Tilburg 9 5 2 2 13:11 2 17
5. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 8 5 1 2 22:11 11 16
6. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 9 5 1 3 9:15 -6 16
7. Twente Enschede Twente Enschede 9 4 3 2 15:11 4 15
8. SC Heerenveen SC Heerenveen 9 4 1 4 11:14 -3 13
9. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 8 4 0 4 19:13 6 12
10. SC Cambuur SC Cambuur 9 4 0 5 16:22 -6 12
11. NEC Nijmegen NEC Nijmegen 9 3 2 4 10:16 -6 11
12. Heracles Almelo Heracles Almelo 8 3 1 4 11:14 -3 10
13. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 9 3 1 5 11:18 -7 10
14. Fortuna Sittard Fortuna Sittard 8 2 2 4 8:16 -8 8
15. RKC Waalwijk RKC Waalwijk 9 1 4 4 12:15 -3 7
16. FC Groningen FC Groningen 9 1 4 4 8:15 -7 7
17. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 9 1 4 4 8:17 -9 7
18. PEC Zwolle PEC Zwolle 9 0 1 8 3:17 -14 1

EKL

Tabuľka skupina A

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Makabi Tel Aviv Makabi Tel Aviv 3 2 1 0 10:2 8 7
2. LASK Linz LASK Linz 2 1 1 0 3:1 2 4
3. HJK Helsinki HJK Helsinki 3 1 0 2 4:9 -5 3
4. Alaškert FC Alaškert FC 2 0 0 2 3:8 -5 0

Tabuľka skupina B

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Partizan Belehrad Partizan Belehrad 2 2 0 0 4:0 4 6
2. KAA Gent KAA Gent 2 2 0 0 3:0 3 6
3. FC Flora FC Flora 2 0 0 2 0:3 -3 0
4. Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2 0 0 2 0:4 -4 0

Tabuľka skupina C

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AS Rím AS Rím 2 2 0 0 8:1 7 6
2. FK Bodö-Glimt FK Bodö-Glimt 2 1 1 0 3:1 2 4
3. CSKA Sofia CSKA Sofia 2 0 1 1 1:5 -4 1
4. Zorja Luhansk Zorja Luhansk 2 0 0 2 1:6 -5 0

Tabuľka skupina D

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:2 1 4
2. FK Jablonec FK Jablonec 2 1 0 1 1:1 0 3
3. Randers FC Randers FC 2 0 2 0 3:3 0 2
4. CFR Kluž CFR Kluž 2 0 1 1 1:2 -1 1

Tabuľka skupina E

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 2 1 1 0 2:1 1 4
2. Slavia Praha Slavia Praha 2 1 0 1 4:3 1 3
3. 1.FC Union Berlín 1.FC Union Berlín 2 1 0 1 4:3 1 3
4. Makabi Haifa Makabi Haifa 2 0 1 1 0:3 -3 1

Tabuľka skupina F

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FC Kodaň FC Kodaň 2 2 0 0 6:2 4 6
2. PAOK Solún PAOK Solún 2 1 1 0 3:1 2 4
3. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:5 -4 0

Tabuľka skupina G

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 2 1 1 0 7:3 4 4
2. Stade Rennais Stade Rennais 2 1 1 0 4:3 1 4
3. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 2 1 0 1 3:2 1 3
4. NŠ Mura NŠ Mura 2 0 0 2 1:7 -6 0

Tabuľka skupina H

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Qarabag FK Qarabag FK 2 1 1 0 4:1 3 4
2. FC Bazilej FC Bazilej 2 1 1 0 4:2 2 4
3. Kairat Almaty Kairat Almaty 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Omonia Nikózia Omonia Nikózia 2 0 1 1 1:4 -3 1

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.