Slavia Praha

Posledné zápasy so slovenskými hráčmi

21.10.2021 18:45 Zobraziť zápas
Sport 1
3.10.2021 19:00 Zobraziť zápas
Odohral 76'Bol striedaný 77'
sedel iba na lavičke
nefiguroval na súpiske
sedel iba na lavičke
Odohral 72'Bol striedaný 73'Gól 42'
26.9.2021 19:00 Zobraziť zápas
nefiguroval na súpiske
sedel iba na lavičke

Fortuna liga

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň 11 10 0 1 18:8 10 30
2. Sparta Praha Sparta Praha 11 8 2 1 29:11 18 26
3. Slavia Praha Slavia Praha 10 8 1 1 27:9 18 25
4. 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko 11 8 1 2 21:12 9 25
5. Baník Ostrava Baník Ostrava 11 7 1 3 22:13 9 22
6. Sigma Olomouc Sigma Olomouc 10 4 4 2 22:15 7 16
7. FC Hradec Králové FC Hradec Králové 11 4 4 3 13:16 -3 16
8. FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 20:18 2 14
9. Dynamo České Budějovice Dynamo České Budějovice 11 4 2 5 15:15 0 14
10. Bohemians 1905 Bohemians 1905 11 3 3 5 17:25 -8 12
11. FK Jablonec FK Jablonec 11 2 5 4 10:17 -7 11
12. Fastav Zlín Fastav Zlín 11 3 0 8 15:28 -13 9
13. Slovan Liberec Slovan Liberec 11 2 2 7 7:18 -11 8
14. FK Pardubice FK Pardubice 11 1 3 7 15:23 -8 6
15. FK Teplice FK Teplice 11 1 2 8 9:21 -12 5
16. MFK Karviná MFK Karviná 11 0 4 7 10:21 -11 4

EKL

Tabuľka skupina A

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Makabi Tel Aviv Makabi Tel Aviv 2 1 1 0 5:2 3 4
2. LASK Linz LASK Linz 2 1 1 0 3:1 2 4
3. HJK Helsinki HJK Helsinki 2 1 0 1 4:4 0 3
4. Alaškert FC Alaškert FC 2 0 0 2 3:8 -5 0

Tabuľka skupina B

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Partizan Belehrad Partizan Belehrad 2 2 0 0 4:0 4 6
2. KAA Gent KAA Gent 2 2 0 0 3:0 3 6
3. FC Flora FC Flora 2 0 0 2 0:3 -3 0
4. Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2 0 0 2 0:4 -4 0

Tabuľka skupina C

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AS Rím AS Rím 2 2 0 0 8:1 7 6
2. FK Bodö-Glimt FK Bodö-Glimt 2 1 1 0 3:1 2 4
3. CSKA Sofia CSKA Sofia 2 0 1 1 1:5 -4 1
4. Zorja Luhansk Zorja Luhansk 2 0 0 2 1:6 -5 0

Tabuľka skupina D

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:2 1 4
2. FK Jablonec FK Jablonec 2 1 0 1 1:1 0 3
3. Randers FC Randers FC 2 0 2 0 3:3 0 2
4. CFR Kluž CFR Kluž 2 0 1 1 1:2 -1 1

Tabuľka skupina E

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 2 1 1 0 2:1 1 4
2. Slavia Praha Slavia Praha 2 1 0 1 4:3 1 3
3. 1.FC Union Berlín 1.FC Union Berlín 2 1 0 1 4:3 1 3
4. Makabi Haifa Makabi Haifa 2 0 1 1 0:3 -3 1

Tabuľka skupina F

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FC Kodaň FC Kodaň 2 2 0 0 6:2 4 6
2. PAOK Solún PAOK Solún 2 1 1 0 3:1 2 4
3. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:5 -4 0

Tabuľka skupina G

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 2 1 1 0 7:3 4 4
2. Stade Rennais Stade Rennais 2 1 1 0 4:3 1 4
3. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 2 1 0 1 3:2 1 3
4. NŠ Mura NŠ Mura 2 0 0 2 1:7 -6 0

Tabuľka skupina H

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Qarabag FK Qarabag FK 2 1 1 0 4:1 3 4
2. FC Bazilej FC Bazilej 2 1 1 0 4:2 2 4
3. Kairat Almaty Kairat Almaty 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Omonia Nikózia Omonia Nikózia 2 0 1 1 1:4 -3 1

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.