FK Bodö-Glimt

FK Bodö-Glimt

Slovenskí hráči

Posledné zápasy so slovenskými hráčmi

Najbližšie zápasy so slovenskými hráčmi

Eliteserien

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FK Bodö-Glimt FK Bodö-Glimt 17 10 4 3 36:17 19 34
2. Molde FK Molde FK 17 10 3 4 41:22 19 33
3. Lilleström SK Lilleström SK 17 9 4 4 26:19 7 31
4. Kristiansund BK Kristiansund BK 17 9 2 6 22:19 3 29
5. Rosenborg BK Rosenborg BK 17 8 4 5 34:22 12 28
6. Viking FK Viking FK 17 8 4 5 33:33 0 28
7. Valerenga Fotball Valerenga Fotball 17 6 8 3 30:23 7 26
8. FK Haugesund FK Haugesund 17 7 4 6 27:25 2 25
9. Strömsgodset IF Strömsgodset IF 17 7 4 6 25:25 0 25
10. Odds BK Odds BK 17 6 4 7 24:32 -8 22
11. Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball 17 6 3 8 22:31 -9 21
12. Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08 FF 17 5 5 7 18:22 -4 20
13. Tromsö IL Tromsö IL 17 3 6 8 19:31 -12 15
14. Mjöndalen IF Mjöndalen IF 17 2 7 8 20:23 -3 13
15. Stabaek Fotball Stabaek Fotball 17 3 4 10 22:38 -16 13
16. SK Brann SK Brann 17 2 4 11 18:35 -17 10

EKL

Tabuľka skupina A

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Makabi Tel Aviv Makabi Tel Aviv 3 2 1 0 10:2 8 7
2. LASK Linz LASK Linz 3 2 1 0 6:1 5 7
3. HJK Helsinki HJK Helsinki 3 1 0 2 4:9 -5 3
4. Alaškert FC Alaškert FC 3 0 0 3 3:11 -8 0

Tabuľka skupina B

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. KAA Gent KAA Gent 3 3 0 0 4:0 4 9
2. Partizan Belehrad Partizan Belehrad 3 2 0 1 4:1 3 6
3. FC Flora FC Flora 3 0 1 2 2:5 -3 1
4. Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 3 0 1 2 2:6 -4 1

Tabuľka skupina C

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FK Bodö-Glimt FK Bodö-Glimt 3 2 1 0 9:2 7 7
2. AS Rím AS Rím 3 2 0 1 9:7 2 6
3. Zorja Luhansk Zorja Luhansk 3 1 0 2 2:6 -4 3
4. CSKA Sofia CSKA Sofia 3 0 1 2 1:6 -5 1

Tabuľka skupina D

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3 2 1 0 4:2 2 7
2. FK Jablonec FK Jablonec 3 1 1 1 3:3 0 4
3. Randers FC Randers FC 3 0 3 0 5:5 0 3
4. CFR Kluž CFR Kluž 3 0 1 2 1:3 -2 1

Tabuľka skupina E

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 3 2 1 0 5:2 3 7
2. Makabi Haifa Makabi Haifa 3 1 1 1 1:3 -2 4
3. Slavia Praha Slavia Praha 3 1 0 2 4:4 0 3
4. 1.FC Union Berlín 1.FC Union Berlín 3 1 0 2 5:6 -1 3

Tabuľka skupina F

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. PAOK Solún PAOK Solún 3 2 1 0 5:2 3 7
2. FC Kodaň FC Kodaň 3 2 0 1 7:4 3 6
3. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3 1 1 1 4:4 0 4
4. Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 3 0 0 3 1:7 -6 0

Tabuľka skupina G

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Stade Rennais Stade Rennais 3 2 1 0 6:4 2 7
2. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 3 2 0 1 4:2 2 6
3. Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 3 1 1 1 7:4 3 4
4. NŠ Mura NŠ Mura 3 0 0 3 2:9 -7 0

Tabuľka skupina H

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FC Bazilej FC Bazilej 3 2 1 0 7:3 4 7
2. Qarabag FK Qarabag FK 3 2 1 0 6:2 4 7
3. Kairat Almaty Kairat Almaty 3 0 1 2 3:6 -3 1
4. Omonia Nikózia Omonia Nikózia 3 0 1 2 2:7 -5 1

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.