Feyenoord Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

Slovenskí hráči

Eredivisie

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 6 5 1 0 27:1 26 16
2. Willem II Tilburg Willem II Tilburg 6 4 1 1 8:6 2 13
3. PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5 4 0 1 14:7 7 12
4. SC Heerenveen SC Heerenveen 5 3 1 1 7:6 1 10
5. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 4 3 0 1 11:3 8 9
6. FC Utrecht FC Utrecht 5 2 2 1 9:4 5 8
7. NEC Nijmegen NEC Nijmegen 5 2 2 1 4:6 -2 8
8. Twente Enschede Twente Enschede 5 2 1 2 7:6 1 7
9. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 5 2 0 3 5:8 -3 6
10. SC Cambuur SC Cambuur 5 2 0 3 9:17 -8 6
11. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 5 2 0 3 4:13 -9 6
12. FC Groningen FC Groningen 5 1 2 2 6:9 -3 5
13. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 5 1 2 2 5:9 -4 5
14. RKC Waalwijk RKC Waalwijk 6 1 2 3 9:11 -2 5
15. Heracles Almelo Heracles Almelo 4 1 1 2 4:6 -2 4
16. Fortuna Sittard Fortuna Sittard 5 1 1 3 5:12 -7 4
17. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4 1 0 3 5:8 -3 3
18. PEC Zwolle PEC Zwolle 5 0 0 5 0:7 -7 0

EKL

Tabuľka skupina A

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Makabi Tel Aviv Makabi Tel Aviv 1 1 0 0 4:1 3 3
2. LASK Linz LASK Linz 1 1 0 0 2:0 2 3
3. HJK Helsinki HJK Helsinki 1 0 0 1 0:2 -2 0
4. Alaškert FC Alaškert FC 1 0 0 1 1:4 -3 0

Tabuľka skupina B

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Partizan Belehrad Partizan Belehrad 1 1 0 0 2:0 2 3
2. KAA Gent KAA Gent 1 1 0 0 1:0 1 3
3. FC Flora FC Flora 1 0 0 1 0:1 -1 0
4. Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1 0 0 1 0:2 -2 0

Tabuľka skupina C

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AS Rím AS Rím 1 1 0 0 5:1 4 3
2. FK Bodö-Glimt FK Bodö-Glimt 1 1 0 0 3:1 2 3
3. Zorja Luhansk Zorja Luhansk 1 0 0 1 1:3 -2 0
4. CSKA Sofia CSKA Sofia 1 0 0 1 1:5 -4 0

Tabuľka skupina D

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FK Jablonec FK Jablonec 1 1 0 0 1:0 1 3
2. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1 0 1 0 2:2 0 1
3. Randers FC Randers FC 1 0 1 0 2:2 0 1
4. CFR Kluž CFR Kluž 1 0 0 1 0:1 -1 0

Tabuľka skupina E

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Slavia Praha Slavia Praha 1 1 0 0 3:1 2 3
2. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 1 0 1 0 0:0 0 1
3. Makabi Haifa Makabi Haifa 1 0 1 0 0:0 0 1
4. 1.FC Union Berlín 1.FC Union Berlín 1 0 0 1 1:3 -2 0

Tabuľka skupina F

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FC Kodaň FC Kodaň 1 1 0 0 3:1 2 3
2. PAOK Solún PAOK Solún 1 1 0 0 2:0 2 3
3. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0
4. Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1 0 0 1 0:2 -2 0

Tabuľka skupina G

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 1 1 0 0 2:0 2 3
2. Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 1 0 1 0 2:2 0 1
3. Stade Rennais Stade Rennais 1 0 1 0 2:2 0 1
4. NŠ Mura NŠ Mura 1 0 0 1 0:2 -2 0

Tabuľka skupina H

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Omonia Nikózia Omonia Nikózia 1 0 1 0 0:0 0 1
2. FC Bazilej FC Bazilej 1 0 1 0 0:0 0 1
3. Qarabag FK Qarabag FK 1 0 1 0 0:0 0 1
4. Kairat Almaty Kairat Almaty 1 0 1 0 0:0 0 1

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.