CFR Kluž

CFR Kluž

Slovenskí hráči

Liga 1

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. CFR Kluž CFR Kluž 12 10 0 2 17:8 9 30
2. FCSB Bukurešť FCSB Bukurešť 12 7 3 2 23:11 12 24
3. FC Voluntari FC Voluntari 12 8 0 4 17:13 4 24
4. FC Botosani FC Botosani 12 6 5 1 12:8 4 23
5. CS U Craiova CS U Craiova 12 7 1 4 22:10 12 22
6. Rapid Bukurešť Rapid Bukurešť 12 6 3 3 15:9 6 21
7. UTA Arad UTA Arad 12 5 5 2 12:8 4 20
8. Farul Constanta Farul Constanta 12 5 3 4 15:8 7 18
9. Arges Pitesti Arges Pitesti 12 5 3 4 10:7 3 18
10. Chindia Targoviste Chindia Targoviste 12 3 5 4 8:8 0 14
11. Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias 12 3 2 7 10:15 -5 11
12. CS Mioveni CS Mioveni 12 3 2 7 6:16 -10 11
13. Sepsi OSK Sepsi OSK 12 1 7 4 10:13 -3 10
14. FC U Craiova FC U Craiova 12 2 3 7 8:14 -6 9
15. Dinamo Bukurešť Dinamo Bukurešť 12 2 1 9 10:28 -18 7
16. Academica Clinceni Academica Clinceni 12 0 3 9 9:28 -19 3

EKL

Tabuľka skupina A

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Makabi Tel Aviv Makabi Tel Aviv 2 1 1 0 5:2 3 4
2. LASK Linz LASK Linz 2 1 1 0 3:1 2 4
3. HJK Helsinki HJK Helsinki 2 1 0 1 4:4 0 3
4. Alaškert FC Alaškert FC 2 0 0 2 3:8 -5 0

Tabuľka skupina B

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Partizan Belehrad Partizan Belehrad 2 2 0 0 4:0 4 6
2. KAA Gent KAA Gent 2 2 0 0 3:0 3 6
3. FC Flora FC Flora 2 0 0 2 0:3 -3 0
4. Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2 0 0 2 0:4 -4 0

Tabuľka skupina C

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AS Rím AS Rím 2 2 0 0 8:1 7 6
2. FK Bodö-Glimt FK Bodö-Glimt 2 1 1 0 3:1 2 4
3. CSKA Sofia CSKA Sofia 2 0 1 1 1:5 -4 1
4. Zorja Luhansk Zorja Luhansk 2 0 0 2 1:6 -5 0

Tabuľka skupina D

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:2 1 4
2. FK Jablonec FK Jablonec 2 1 0 1 1:1 0 3
3. Randers FC Randers FC 2 0 2 0 3:3 0 2
4. CFR Kluž CFR Kluž 2 0 1 1 1:2 -1 1

Tabuľka skupina E

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 2 1 1 0 2:1 1 4
2. Slavia Praha Slavia Praha 2 1 0 1 4:3 1 3
3. 1.FC Union Berlín 1.FC Union Berlín 2 1 0 1 4:3 1 3
4. Makabi Haifa Makabi Haifa 2 0 1 1 0:3 -3 1

Tabuľka skupina F

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FC Kodaň FC Kodaň 2 2 0 0 6:2 4 6
2. PAOK Solún PAOK Solún 2 1 1 0 3:1 2 4
3. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:5 -4 0

Tabuľka skupina G

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 2 1 1 0 7:3 4 4
2. Stade Rennais Stade Rennais 2 1 1 0 4:3 1 4
3. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 2 1 0 1 3:2 1 3
4. NŠ Mura NŠ Mura 2 0 0 2 1:7 -6 0

Tabuľka skupina H

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Qarabag FK Qarabag FK 2 1 1 0 4:1 3 4
2. FC Bazilej FC Bazilej 2 1 1 0 4:2 2 4
3. Kairat Almaty Kairat Almaty 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Omonia Nikózia Omonia Nikózia 2 0 1 1 1:4 -3 1

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.