AS Rím

AS Rím

Slovenskí hráči

Posledné zápasy so slovenskými hráčmi

26.9.2021 18:00 Zobraziť zápas
nefiguroval na súpiske
21.3.2021 20:45 Zobraziť zápas
nenastúpil kvôli zraneniu
Digi Sport 1

Serie A

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. SSC Neapol SSC Neapol 8 8 0 0 19:3 16 24
2. AC Miláno AC Miláno 8 7 1 0 18:7 11 22
3. Inter Miláno Inter Miláno 8 5 2 1 23:11 12 17
4. AS Rím AS Rím 8 5 0 3 16:9 7 15
5. Lazio Rím Lazio Rím 8 4 2 2 18:13 5 14
6. Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo 8 4 2 2 14:10 4 14
7. Juventus FC Juventus FC 8 4 2 2 12:10 2 14
8. Bologna FC Bologna FC 8 3 3 2 13:15 -2 12
9. ACF Fiorentina ACF Fiorentina 8 4 0 4 10:12 -2 12
10. Udinese Calcio Udinese Calcio 8 2 3 3 10:12 -2 9
11. Empoli FC Empoli FC 8 3 0 5 10:16 -6 9
12. Turín FC Turín FC 8 2 2 4 9:8 1 8
13. Hellas Verona Hellas Verona 8 2 2 4 17:17 0 8
14. US Sassuolo US Sassuolo 8 2 2 4 9:11 -2 8
15. Benátky FC Benátky FC 8 2 2 4 6:12 -6 8
16. Spezia Calcio Spezia Calcio 8 2 1 5 10:20 -10 7
17. Sampdoria Janov Sampdoria Janov 8 1 3 4 11:16 -5 6
18. Janov CFC Janov CFC 8 1 3 4 12:18 -6 6
19. Cagliari Calcio Cagliari Calcio 8 1 3 4 11:17 -6 6
20. US Salernitana US Salernitana 8 1 1 6 6:17 -11 4

EKL

Tabuľka skupina A

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Makabi Tel Aviv Makabi Tel Aviv 2 1 1 0 5:2 3 4
2. LASK Linz LASK Linz 2 1 1 0 3:1 2 4
3. HJK Helsinki HJK Helsinki 2 1 0 1 4:4 0 3
4. Alaškert FC Alaškert FC 2 0 0 2 3:8 -5 0

Tabuľka skupina B

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Partizan Belehrad Partizan Belehrad 2 2 0 0 4:0 4 6
2. KAA Gent KAA Gent 2 2 0 0 3:0 3 6
3. FC Flora FC Flora 2 0 0 2 0:3 -3 0
4. Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2 0 0 2 0:4 -4 0

Tabuľka skupina C

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AS Rím AS Rím 2 2 0 0 8:1 7 6
2. FK Bodö-Glimt FK Bodö-Glimt 2 1 1 0 3:1 2 4
3. CSKA Sofia CSKA Sofia 2 0 1 1 1:5 -4 1
4. Zorja Luhansk Zorja Luhansk 2 0 0 2 1:6 -5 0

Tabuľka skupina D

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:2 1 4
2. FK Jablonec FK Jablonec 2 1 0 1 1:1 0 3
3. Randers FC Randers FC 2 0 2 0 3:3 0 2
4. CFR Kluž CFR Kluž 2 0 1 1 1:2 -1 1

Tabuľka skupina E

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 2 1 1 0 2:1 1 4
2. Slavia Praha Slavia Praha 2 1 0 1 4:3 1 3
3. 1.FC Union Berlín 1.FC Union Berlín 2 1 0 1 4:3 1 3
4. Makabi Haifa Makabi Haifa 2 0 1 1 0:3 -3 1

Tabuľka skupina F

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. FC Kodaň FC Kodaň 2 2 0 0 6:2 4 6
2. PAOK Solún PAOK Solún 2 1 1 0 3:1 2 4
3. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:5 -4 0

Tabuľka skupina G

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 2 1 1 0 7:3 4 4
2. Stade Rennais Stade Rennais 2 1 1 0 4:3 1 4
3. Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 2 1 0 1 3:2 1 3
4. NŠ Mura NŠ Mura 2 0 0 2 1:7 -6 0

Tabuľka skupina H

# Klub Z V R P Skóre +/- Body
1. Qarabag FK Qarabag FK 2 1 1 0 4:1 3 4
2. FC Bazilej FC Bazilej 2 1 1 0 4:2 2 4
3. Kairat Almaty Kairat Almaty 2 0 1 1 2:4 -2 1
4. Omonia Nikózia Omonia Nikózia 2 0 1 1 1:4 -3 1

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.