Pridajte sa

Podeľte sa o svoje názory či zaujímavosti, ktoré nájdete

 

Veríme, že náš projekt ako fanúšikovia futbalu či našich hráčov oceníte a pomôžete nám ho budovať. Stálo nás obrovské úsilie zrodiť Slovaci-Info.sk a máme za sebou už rok a pol mravenčej práce s programovaním či plnením údajov. Zároveň máme obmedzené možnosti s jeho prevádzkou. Nie je v našich silách sledovať väčšinu zápasov, byť za každých okolností najaktuálnejší či sa hodiny a hodiny denne pohybovať na sociálnych sieťach a vždy priniesť všetky možné informácie. Aj preto budeme veľmi radi, ak sa pridáte k nám a budete aj Vy informovať fanúšikov, a to rôznymi spôsobmi.

 

Môžete to napríklad urobiť veľmi jednoducho. Zaregistrujte sa vpravo hore a otvorí sa Vám možnosť pridávať komentáre k daným zápasom. Ak teda budete sledovať zápas so slovenským futbalistom, môžete sa s fanúšikmi po ňom podeliť o svoje dojmy z jeho výkonu, či aktuálnej situácii v jeho tíme alebo lige.

 

V prípade, že ste veľkým fanúšikom konkrétneho tímu či hráča, alebo sa radi pohybujete na ich sociálnych sieťach, môžete nám pomôcť aj ako administrátor a sprostredkovať ostatným fanúšikom dôležité videá, posty, tweety či vyjadrenia. V tom prípade nás kontaktujte na adrese redakcia@slovaci-info.sk a radi sa dohodneme na spolupráci.

 

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Európa (UEFA) Liga majstrov
Európa (UEFA) Európska liga
Španielsko La Liga
Anglicko Premier League
Taliansko Serie A
Nemecko 1. Bundesliga
Rusko Premier Liga
Holandsko Eredivisie
Belgicko Jupiler Pro League
Rakúsko Bundesliga
Turecko Süper Lig
Dánsko Superligaen
Cyprus First Division
Švajčiarsko Swiss Super League
Česko Fortuna liga
Švédsko Allsvenskan
Bulharsko Parva liga
Rumunsko Liga 1
Bielorusko Višejšaja Liga
Poľsko Ekstraklasa
USA MLS
Španielsko Segunda División
Anglicko EFL Championship
Taliansko Serie B
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.