Pridajte sa

Podeľte sa o svoje názory či zaujímavosti, ktoré nájdete

 

Veríme, že náš projekt ako fanúšikovia futbalu či našich hráčov oceníte a pomôžete nám ho budovať. Stálo nás obrovské úsilie zrodiť Slovaci-Info.sk a máme za sebou už rok a pol mravenčej práce s programovaním či plnením údajov. Zároveň máme obmedzené možnosti s jeho prevádzkou. Nie je v našich silách sledovať väčšinu zápasov, byť za každých okolností najaktuálnejší či sa hodiny a hodiny denne pohybovať na sociálnych sieťach a vždy priniesť všetky možné informácie. Aj preto budeme veľmi radi, ak sa pridáte k nám a budete aj Vy informovať fanúšikov, a to rôznymi spôsobmi.

 

Môžete to napríklad urobiť veľmi jednoducho. Zaregistrujte sa vpravo hore a otvorí sa Vám možnosť pridávať komentáre k daným zápasom. Ak teda budete sledovať zápas so slovenským futbalistom, môžete sa s fanúšikmi po ňom podeliť o svoje dojmy z jeho výkonu, či aktuálnej situácii v jeho tíme alebo lige.

 

V prípade, že ste veľkým fanúšikom konkrétneho tímu či hráča, alebo sa radi pohybujete na ich sociálnych sieťach, môžete nám pomôcť aj ako administrátor a sprostredkovať ostatným fanúšikom dôležité videá, posty, tweety či vyjadrenia. V tom prípade nás kontaktujte na adrese redakcia@slovaci-info.sk a radi sa dohodneme na spolupráci.

 

Vyberte si ligy, ktoré chcete zobraziť:
Prihláste sa a Váš výber líg bude zapamätaný.